Kombëtare

Zyrtare/ Mario Mandzukic rikthehet te Kroacia, çfarë roli do ketë

Mario Mandzukic vendosi të mbyllë karrierën si futbollist në muajin korrik, por nuk mund të qëndrojë larg lojës më të bukur në planet.

35-vjeçari, i cili ka luajtur me klube si Bayern Munchen, Juventus, Milan dhe Atletico Madrid, ka zgjedhur të nisë aventurën si trajner.

Ish-sulmuesi kroat, ka arritur akordin me Federatën e vendit të tij dhe do të jetë një nga ndihmësit e Zlatko Dalic në stolin e nënkampionëve të botës.

Trajneri i Kroacisë beson shumë tek eksperienca e “gjigantit” ballkanas, i cili shënoi 33 gola në 89 ndeshje të luajtura me kombëtaren kroate, duke ia dalë të fitojë medaljen e argjendtë në Botërorin Rusi 2018.

Zyrtarizimi ka ardhur ditën e sotme dhe Mandzukic është gati të japë kontributin e tij dhe të mësojë sa më shumë nga profesioni i ri.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency