Connect with us

Hi, what are you looking for?

Eredivisie

Zyrtare, Maurice Steijn merr drejtimin e Ajax për tre sezone

Zyrtare, Ajax ka gjetur një trajner të ri.

Në një publikim në faqen zyrtare, klubi holandez bën me dije se Maurice Steijn do të jetë në krye të skuadrës për sezonin e ardhshëm.

Lexo edhe:

Steijn largohet nga Sparta Roterdam dhe tashmë ka firmosur një kontratë 3-vjeçare me klubin nga Amsterdami, ndërsa do të marrë drejtimin e ekipit duke filluar nga 1 korriku.

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Serie A

Rinovimi i Denzel Dumfries me Interin komplikohet ndjeshëm, teksa palët duket se po shkojnë drejt një divorci në fund të sezonit. Kontrata e holandezit...

Euro 2024

Pasi mësoi kundërshtarët e fazës në grupe të Euro 2024, aty ku do të përballet me Spanjën, Kroacinë dhe Italinë në Grupin B, Shqipëria...

Premier League

United mposhti 2-1 Chelsean në “Old Trafford”, në një sfidë të hapur dhe të mbushur plot raste. Skocezi Scott McTominay ishte heroi i vendasve...