Rusi 2018

Zyrtare, Mauro Icardi jashtë Botërorit, thirren Higuain dhe Dybala

Mauro Icardi, ashtu sikurshe parashikohej, ka mbetur jashtë listës përfundimtare të Argjentinës për Botërorin “Rusi 2018”. Mes 23 të grumbulluarve janë përfshirë të dy sulmuesit e Juventusit, Gonzalo Higuain dhe Paulo Dybala. Jorge Sampaoli nuk i ka besuar as të riut të talentuar Lautaro Martinez, që do të transferohet tek Interi gjatë verës. Bie në sy prania e Javier Masheranos, edhe pse mesfushori është larguar që na janar nga Barcelona, për t’u transferuar në kampionatin kinez.

Portierë: Sergio Romero (Manchester United), Franco Armani (River), Wilfredo Caballero (Chelsea).

Mbrojtës: ​Gabriel Mercado (Sevilla), Federico Fazio (Roma), Nicolás Otamendi (Manchester City), Cristian Ansaldi (Torino), Nicolás Tagliafico (Ajax), Marcos Rojo (Manchester United).

Mesfushorë: Ever Banega (Sevilla), Javier Mascherano (Hebei Fortune), Eduardo Salvio (Benfica), Lucas Biglia (Milan), Angel Di María (PSG), Giovani Lo Celso (PSG), Manuel Lanzini (West Ham), Maximiliano Meza (Independiente) y Marcos Acuña (Sporting Lisboa), Cristian Pavón (Boca).

Sulmues: Lionel Messi (Barcelona), Sergio Agüero (Manchester City), Gonzalo Higuaín (Juventus), Paulo Dybala (Juventus).

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency