Connect with us

Hi, what are you looking for?

Angli

Zyrtare/ Mavropanos rikthehet në Premier League, greku firmos me klubin londinez

Konstantinos Mavropanos është lojtari më i ri i skuadrës së West Ham.

Këtë lajm e bëri publik vetë klubi londinez në një njoftim në faqen zyrtare.

Lexo edhe: 

Mbrojtësi 25-vjeçar grek transferohet nga Stuttgart te West Ham, me të cilët ka firmosur për pesë sezone.

“Jam shumë i lumtur dhe i emocionuar që jam këtu dhe do të rikthehem në Premier League me West Ham United”, tha Mavropanos, ndërsa rikthehet në elitën angleze pas 4 vitesh, pasi më herët ka qenë pjesë e Arsenal-it.

Lajme të tjera

Bundesliga

Union Berlin vijon të jetë në kërkim të një trajneri, për t’iu besuar pankinën pas shkarkimit të zviceranit Urs Fischer, teksa së fundi ka...

Featured

Jasir Asani shkëlqeu në plot kuptimin e fjalës me Kombëtaren e Shqipërisë, në kualifikueset drejt kampionatit europian, duke shënuar 3 gola e duke dhënë...

Itali

Pasi përfundoi aventurën me Tottenham sezonin e shkuar, Antonio Conte vijon të shijojë pushimet dhe kohën me familjen. Megjithatë, ashtu siç e ka theksuar...

Serie A

Interi harron Frattesin. Zikaltrit publikuan protokollin e ndeshjes ndaj Juventusit, teksa mesfushori italian nuk figuronte as mes futbollistëve të formacionit dhe as mes atyre...