Merkato

Zyrtare/ Mbrojtësi i Realit huazohet për 6 muaj te Bayern

Reali i Madridit ka njoftuar sot se ka arritur akordin me Bayernin e Mynihut për huazimin 6-mujor të mbrojtësin të krahut të djathtë Alvaro Odriozola, i cili nuk po gjente hapësira në formacionin e Zinedine Zidane.

Mbrojtësi ka kontratë me madrilenët deri në verë ne 2024-ës, por ardhja në pankinë e Zidane e la atë jashtë formacionit, pasi francezi preferon më shumë Carvajal, ndaj drejtuesit vendosën ta japin në huazim për të marrë sa më shumë minuta.

Sevilla dhe Athletic Bilbao kishin shprehur interes për të marrë në huazim Odriozolën, por tani garën e fitoi Bayern Munich, ndërsa vlen të theksohet se kemi të bëjmë me huazim të thjeshtë, pa të drejtë blerjeje në fund të sezonit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency