Futboll

Zyrtare, Milani huazon sulmuesin e talentuar!

Një sulmues që vjen dhe një tjetër që largohet nga Milani. Talenti kuqezi Lorenzo Colombo ka ndërruar skuadër në këtë merkato të janarit. Sulmuesi nuk po arrinte të gjente hapësira me kuqezinjtë dhe për këtë arsye drejtuesit vendosën ta huazojnë në Serinë B, për të fituar më shumë eksperiencë. Më afrimin e Mario Mandzukic, ishte e pamundur që Colombo të gjente hapësira në skuadër dhe për këtë arsye, vendimi më i mirë dukej largimi. 18-vjeçari do të qëndrojë te Cremonese deri në fund të sezonit dhe më pas do të rikthehet te skuadra kuqezi, me shpresën se do ketë fituar eksperiencën e nevojshme dhe mund të ketë më shumë hapësira. Colombo u aktivizua në 9 ndeshje me Milanin në këtë sezon mes kampionatit dhe Europa League në 3 si titullar dhe 6 si zëvendësues duke shënuar dhe 1 gol.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency