Ligue 1

Zyrtare, Monaco blen Kevin Volland nga Leverkusen!

Aventurë franceze për Kevin Volland, i cili u transferua në Ligue 1 te skuadra e Monaco nga Bayer Leverkusen, ku në katër vjet në BayArena zhvilloi 148  ndeshje, shënoi 50 gola dhe dha 32 asiste. 28-vjeçari i cili u kushtoi francezëve 15 milionë euro firmosi një kontratë deri në vitin 2024 me skuadrën e drejtuar nga Niko Kovac. Largimi i Volland i hap dyert e Leverkusenit, sulmuesit çek Patrik Schik i cili sezonin e fundit u aktivizua në formë huazimi te Leipzig.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency