Connect with us

Hi, what are you looking for?

Spanjë

Zyrtare/ Moreno rikthehet nga Arabia dhe merr drejtimin e skuadrës spanjolle

Almeria ka bërë të publik emrin e trajnerit të ri të skuadrës për sezonin e ardhshëm.

Trajneri i skuadrës andaluziane, që i shpëtoi rrëzimit nga La Liga, do të jetë Vicente Moreno, ish-trajneri i Espanyolit.

Lexo edhe:

Moreno rikthehet kështu nga nga aventura në Arabinl Saudite te Al-Shabab, për të marrë drejtimin e Almerias.

Lajme të tjera

Euro 2024

Shqipëria do të luajë në datën 26 mars një ndeshje miqësore ndaj përfaqësues së Zvicrës, lajm që u zbulua në emisionin “ELITE SHOW”. Çdo...

Kombëtare

Italia kampione në fuqi e Europës, do ta nisë Europianin e 2024-ës pikërisht përballë Shqipërisë në “Dortmund, mbrëmjen e 15 qershorit, teksa kreu i...

Futboll

Dani Alves akuzohet për sulm seksual për përdhunimin e dyshuar të një vajze në klubin e natës Sutton, në Barcelonë, më 30 dhjetor të...

Euro 2024

Një prapaskenë interesante edhe zbuluar në emisionin “ELITE SHOW”, çdo të hënë në SportNews (21:00), që ka lidhje me Luka Modric dhe Jahmir Hykën....