Premier League

Zyrtare/ Ndërprerja e kampionatit anglez zgjatet për të paktën deri më 30 prill

Fillimisht ndërprerja e kampionati anglez ishte parashikuar të zgjasë deri më 3 prill, por Shoqata e Futbollit në bashkëpunim me Premier League, vendosën të zgjasin periudhën e ndërprerjes për të paktën deri më 30 prill.

Koronavirusi ka goditur edhe Britaninë e Madhe dhe po përhapet me shpejtësi, ndërsa drejtuesit e futbollit në Angli e bënë të qartë se do të fillohet të luhet vetëm kur te jenë kushtet optimale dhe të mos rrezikohet shëndeti I njerëzve.

Në deklaratën zyrtare të lëshuar nga drejtuesit e futbollit në Angli, thuhet se duke përfituar edhe nga vendimi i UEFA-s për të shtyrë kampionatin Europian, është vendosur që të mos luhet futboll për të paktën deri më 30 prill, dhe se rikthimi do të bëhet vetëm kur të jenë kushtet e duhura.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency