Abissnet Superiore

Zyrtare/ Një portier më pak, 21-vjeçari largohet nga Kastrioti

Kastrioti ka ndërprerë bashkëpunimin me Arlis Shalën. Portieri durrsak u transferua tek ekipi krutan në janarin e vitit të kaluar.

21-vjeçari (një ndeshje me Shqipërinë U21) është aktivizuar në një ndeshje si titullar me Kastriotin këtë sezon, ndërsa tani duhet të shohë për një tjetër aventurë.

“Faleminderit Shala”, shkruan klubi krutan në faqen zyrtare në “Instagram”. Kastrioti e nisi vitin 2022 me fitoren 2-0 ndaj Teutës, ndërsa nesër luan kundër Partizanit në transfertë.

Quiz: Premier League

Nëse jeni fans i futbollit anglez dhe ndiqni ndeshjet e tij, atëherë me siguri që do të dini edhe përgjigjet e quiz-it të mëposhtëm...


Të Fundit

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency