Connect with us

Hi, what are you looking for?

Featured

Zyrtare, Partizani arrin marrëveshjen për transferimin e Matondos te Hatayspor

Masanga Matondo është përfundimisht një lojtar i Hatayspor.

Këtë lajm e kanë bërë publik kampionët e Shqipërisë përmes rrjeteve sociale.

Lexoni edhe:

“Partizani zyrtarizon arritjen e marrëveshjes me klubin turk Hatayspor për transferimin e lojtarit Masanga Matondo. Kampionët e Shqipërisë kanë konkretizuar sot marrëveshjen për transferimin me titull definitiv te mesfushorit 24 vjeçar te Hatayspor skuadër e cila këtë sezon është pjesë e Superligës turke”-shkruan Partizani.

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Featured

Rubin Kazan u përball në transfertë me Baltika, në kuadër të javës së 18-të të Premier League-s ruse. Gjashtë minuta i kanë mjaftuar sulmuesit...

Serie A

Rinovimi i Denzel Dumfries me Interin komplikohet ndjeshëm, teksa palët duket se po shkojnë drejt një divorci në fund të sezonit. Kontrata e holandezit...

Euro 2024

Pasi mësoi kundërshtarët e fazës në grupe të Euro 2024, aty ku do të përballet me Spanjën, Kroacinë dhe Italinë në Grupin B, Shqipëria...