La Liga

Zyrtare/ Përcaktohet orari i El Clasico-s së parë të sezonit

Duhej të luhej më 26 tetor El Clasico-ja e parë e sezonit mes Barcelonës dhe Real Madridit, por për shkak të protestave në rajonin e Katalunjës, takimi u shty për më 18 dhjetor.

Ditën e sotme është vendosur edhe ora në të cilën do të luhet takimi dhe do të startojë pikërisht në 20:00, një orar ky mjaft i përshtatshëm për kontinentin europian.

Sfida do të luhet normalisht në stadiumin “Camp Nou” dhe do të transmetohet në ekranin e Supersport 2.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency