Merkato

Zyrtare, Raul Albiol largohet pas 6 vitesh nga Napoli, firmos me…

Raul Albiol është goditja e madhe e Villarealit në këtë merkato vere. Mbrojtësi spanjoll la përfundimisht Napolin pas plot 6 sezonesh duke u rikthyer në Spanjë dhe pikërisht në komunitetin valencian por këtë herë jo për të mbajtur veshur fanellën e Valencias por atë të nëndetses së verdhë. Albiol ka firmosur për 3 vite me Villarealin dhe me eksperiencën e tij pritet t’i japë një ndihmë të madhe skuadrës për të luftuar për zonën e Kupave të Europës dhe jo për të diskutuar më mbijetesën. Për Albiol Villareali pagoi 3,6 milionë euro në arkat e Napolit. Vendin e spanjollit te të kaltrit e ka marrë greku Kostas Manolas i transferuar pak ditë më parë nga Roma.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency