Bundesliga

Zyrtare, refuzoi Realin e Madridit, por Nagelsmann pranon ofertën e…

Në verë refuzoi Realin e Madridit por tashmë ka pranuar të bëhet trajneri i ri i Leipzig duke filluar që nga sezoni i ardhshëm. Bëhet fjalë për trajnerin aktual të Hoffenheim Julian Nagelsmann. 31-vjeçari është zyrtarizuar si trajneri i ri i klubit nga Gjermania Lindore për sezonin 2019-2020. Nagelsmann ka firmosur për 4 vite dhe do të jetë pjesë e Leipzig deri në 2023-in duke zëvendësuar në stol Ralf Ragnick i cili është gjithashtu edhe drejtor sportiv i klubit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency