Bundesliga

Zyrtare, Ribery largohet nga Bayerni në fund të sezonit!

Tashmë është zyrtare. Franck Ribery do të largohet nga Bayern Munich në fund të këtij sezoni për të nisur një aventurë të re ndoshta me Al Sadd në Katar. Pas Arjen Robben edhe sulmuesi francez ka zyrtarizuar largimin nga Allianz Arena pasi nuk do të rinovojë më kontratën me Bayernin që i skadon në fund të këtij edicioni futbollistik. Ka qenë vetë klubi bavarez që me një komunikatë në faqen zyrtare ka bërë të ditur largimin e Ribery i cili është pjesë e Bayernit prej plot 11 sezonesh kur u transferua nga Marseille, teksa me bavarezët numëron në total 422 paraqitje dhe 123 gola të realizuar.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency