Kategoria e Parë

Zyrtare, ringritja e Kastriotit nis nga Ramadan Ndreu

Kastrioti në duart e Ramadan Ndreut. Trajneri krutan, deri pak kohë më parë pjesë e stafit teknik të Kukësit, ka vendosur të marrë përsipër detyrën për rikthimin e ekipit në elitën e futbollit shqiptar.

Pas disa ditësh pritje, më në fund Kastrioti e ka zyrtarizuar Ramadan Ndreun si trajnerin e ri të skuadrës. Ai pason në këtë post Bledar Devollin, i larguar ditën e fundit të kampionatit.

51-vjeçari ka qenë edhe më parë, në periudha të ndryshme trajner i Kastriotit (në Kategorinë e Parë dhe në Superiore), pra është një njeri që e njeh shumë mirë ambientin.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency