Serie A

Zyrtare, Roma blindon Zaniolon deri në vitin 2024

Roma blindon një nga xhevahirët e skuadrës së saj. Nicolo Zaniolo ka zgjatur zyrtarisht marrëveshjen e tij me verdhekuqtë duke rinovuar deri në vitin 2024. Në fakt Zaniolo ishte nën kontratë me Romën deri në vitin 2023 dhe e ka zgjatur me vetëm 1 sezon më tepër marrëveshjen e tij me verdhekuqtë, por klubi kryeqytetas e ka bërë këtë lëvizje për të larguar sirenat e merkatos në drejtim të mesfushorit të avancuar dhe në të njëjtën kohë i ka rritur ndjeshëm pagën lojtarit i cili nga kontrata fillestare me Romën paguhej vetëm 600 mijë euro në sezon.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency