Abissnet Superiore

Zyrtare, Roma huazon Under te Marseille!

Pas eksperiencës me Leicester City në Premier League, Roma huazon sërish Cengiz Under këtë herë te Olympique Marseille në kampionatin francez. Jose Mourinho vendosi të mos e mbajë turkun në skuadër dhe drejtuesit e klubit verdhekuq i kanë gjetur një destinacion të ri. Për Under, Marseille ka paguar 500 mijë te Roma për huazimin ndërkohë që në verën e vitit 2022 ka të drejtën e blerjes për 8, 4 milionë euro ndërkohë që Roma do të ruajë 20% të kartonit në rast rishitjeje të Under nga Marseille në të ardhmen.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency