Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Zyrtare/ Seferovic transferohet në Emirate e Bashkuara Arabe te Al-Wasl

Pas njoftimit për rikthimin e shumëpritur të Angel di Maria, Benfica zyrtarizon edhe largimin e Haris Seferovic.

Sulmuesi zvicerian do të luajë për dy sezone në Emirate e Bashkuara Arabe.

Lexo edhe: 

31-vjeçari është bashkuar me klubin e Al-Wasl, pjesë e së cilit do të jetë deri në verën e 2025-ës.

Këtë transferim e ka zyrtarizuar edhe Al-Wasl,  ku ndër të tjera thekson se Seferovic tashmë është me “të verdhët”.

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Featured

Rubin Kazan u përball në transfertë me Baltika, në kuadër të javës së 18-të të Premier League-s ruse. Gjashtë minuta i kanë mjaftuar sulmuesit...

Serie A

Si mund të komunikosh me portierin dhe t’i japësh udhëzime taktike kur skuadra juaj është në fushë me dy lojtarë më pak, kur kanë...

Futboll

Neymar e ka përjetuar shumë keq rënien e Santosit në divizionin e dytë të futbollit brazilian, njësoj si gjithë tifozët e skuadra historike. Sulmuesi...