IPKO Superliga

Zyrtare, Semir Hadžibulič lojtar i Gjilanit

Skuadra e Gjilanit zyrtarizon një tjetër afrim pas firmave me dy futbollistët nga Shqipëria, Vilson Lila e Klejdi Koçi. “Skifterët” kanë arritur të afrojnë Semir Hadžibulič, që ka nënshkruar kontratë deri në verën e vitit 2020.

Mesfushori 32-vjeçar nga Novi Pazari vjen te Gjilani pas një përvoje në shumë klube rajonale dhe me gjerë, ku ka zhvilluar karrierën e tijë të pasur futbollistike.

Hadžibulič sezonin e fundit ka luajtur për skuadrën nga Ishujt Faroe, Kí Klaskvík.

Gjilani me mirëkuptim të dyanshëm ka ndërprerë kontratat me dy lojtarët nga Ferizaj, Edon Sadriu dhe Ergon Hyseni. Ekipi kuqebardhë falënderon lojtarët për angazhimin dhe kontributin e dhënë ndër vite dhe u uron suksese në vazhdim të karrierës së tyre.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency