Futboll

Zyrtare, Shkëndija nënshkruan me mbrojtësin shqiptar

Mbrojtësi i majtë shqiptar, Gledi Mici është tashmë lojtari më i ri i Shkëndijës së Tetovës, në kampionatin maqedonas.

Futbollisti u largua nga Skënderbeu për t’iu bashkuar tetovarëve, ndërsa vetëm para pak minutash ka ardhur edhe zyrtarizimi nga klubi i Shkëndijës në faqen zyrtare të saj.

Mici është një mbrojtës me mjaft eksperiencë në kampionatin shqiptar, ku ka luajtur me Flamurtarin, Kukësin dhe së fundi Skënderbeun.

Me korçarët 27-vjeçari ka luajtur edhe në Europa League, deri në fazën e grupeve, duke marrë edhe eksperiencë ndërkombëtare.

Tani Mici i bashkohet Shkëndijës, për të ndihmuar skuadrën e drejtuar nga Qatip Osmani, në eliminatoret e Ligës së Kampionëve, ku do të ndeshet me Sherif Tiraspolin javën e ardhshme.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency