Bundesliga

Zyrtare, shtyhet rifillimi i Bundesligës!

Ashtu si të gjitha kampionatet e tjera në Europë edhe Bundesliga nuk do të rifillojë përpara muajit maj. Drejtuesit më të lartë të futbollit gjerman kanë vendosur zyrtarisht që deri në datën 30 prill Bundesliga nuk do të nisë.  Fillimisht ishte programuar ndalesa e kampionatit deri në datën 3 prill,  por si pasojë e numrit të madh të të prekurve dhe viktimave në Gjermani është marë ky vendim. Nëse situata nuk do të qetësohet deri në 30 prill, atëherë rifillimi i kampionatit do të shtyhet sërish.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency