Serie A

Zyrtare, shtyhet Torino-Sassuolo, shkak COVID-19

Ndeshja midis Torinos dhe Sassuolos, që ishte planifikuar  të zhvillohej këtë të premte në mbrëmje, në 20.45, është shtyrë zyrtarisht dhe do të luhet më 17 mars, në orën 15:00. Shtyrja u vendos pas shtatë rasteve pozitive të ditëve të fundit në klubin “granata|. Por ka edhe më shumë: edhe ndeshja tjetër e Torinos kundër Lazios, është në dyshim serioz, kështu që organizatorët e Serisë A duhet të marrin një vendim.

Për momentin, janë shtatë lojtarë pozitivë te Torino, mes të cilëve janë zbuluar Linetty, kapitenin Belotti, Singo dhe Baselli, plus Bremer, me këtë të fundit që duhet ta përsëritë tamponin për shkak të rezultatit të pasigurt.

COVID-19, që goditi ekipin e Nicolas, nuk mund të nënvlerësohej. Nga dy raste të konstatuara para sfidës së fundit të kampionatit u bënë shtatë brenda disa ditësh. Për këtë arsye, autoritetet shëndetësore ndaluan stërvitjen e skuadrës së Torinos.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency