Kombëtare

Zyrtare, Slloveni-Shqipëri luhet në 30 mars në Koper!

Koronavirusi vuri në rrezik serioz edhe zhvillimin e dy ndeshjeve miqësore që kishte në program kombëtarja shqiptare në fund të muajit mars. Por nëse sfida me San Marinon për në datë 27 mars po shkon drejt anulimit për shkak të situatës së rënduar në territorin italian, takimi ndaj Sllovenisë në 30 mars do të luhet por jo në Udine siç ishte vendosur fillimisht por në qytetin slloven të Koperit. Ka qenë vetë federata sllovene e futbollit që ka zyrtarizuar datën dhe vendin ku do të luhet sfida ndaj kuqezinjëve. Takimi do të luhet në Koper në datën 30 mars në orën 20:45, një lajm i mirë ky për trajnerin e kombëtares shqiptare Edi Reja i cili do të kërkojë të provojë sa më shumë lojtarë të rinj në këtë sfidë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency