La Liga

Zyrtare, Suarez kontratë 2-vjeçare me Atleticon, debutimi të dielën

Luis Suárez është zyrtarisht lojtar i Atlético Madridit. Sulmuesi 33-vjeçar mbërriti në kryeqytetin spanjoll në mëngjes dhe shkoi direkt në Klinikën Universitare Navarra për t’iu nënshtruar ekzaminimit mjekësor. Më pas u zhvendos në “Wanda Metropolitano” për të nënshkruar kontratën që e lidh atë me ekipin madrilen për dy sezonet e ardhshme.

Futbollisti pritet gjithashtu të japë mesazhin e tij të parë për tifozët e Atléticos nëpërmjet klubit në rrjetet sociale. Ai do të zhvillojë vetëm dy seanca stërvitore (të premten dhe të shtunën) para sfidës me Granadën, të dielën, por Simeone do ta grumbullojë për ta patur në dispozicion për këtë takim. Kuptohet që nga minuta e parë do ta nisë Diego Costa, por nëse gjithçka shkon mirë për Atleticon, uruguajani prite të aktivizohet në pjesën e dytë, duke debutuar kështu vetëm tri ditë pasi hodhi të zezën në të bardhë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency