Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kategoria Superiore

Zyrtare, Teuta afron me parametra zero ish-mbrojtësin e Laçit

kategoria superiore
Kategoria Superiore

Albi Alla është lojtari më i ri i skuadrës së Teutës.

Këtë lajm e ka bërë publik vetë klubi durrsak përmes rrjeteve sociale, ku thekson se ish-mbrojtësi i Laçit do të nisë një eksperiencë të re me “Djemtë e Detit”, me të cilët është bashkuar me parametra zero.

Lexoni edhe:

“WELCOME ALBI ALLA! KF Teuta ka kënaqësinë të njoftojë se mbrojtësi, Albi Alla është zyrtarisht pjesë e skuadrës sonë. Lojtari bashkohet me Teutën pasi, ishte pjesë e Laçit në sezonin e fundit. Pas arritjes së marrëveshjes dhe zyrtarizimit të bashkëpunimit, Alla, nga dje është bashkuar me skuadrën në Durrës ku po zhvillohen përgatitjet për duelin ndaj Laçit.”-shkruan Teuta.

Lajme të tjera

Merkato

Bento Matheus Krepski pritet të jetë një nga përforcimet e Interit gjatë merkatos verore. Kampionët e Italisë kanë përzgjedhur 24-vjeçarin brazilian si portierin e...

La Liga

Xavi rrezikon shkarkimin nga posti i trajnerit të Barcelonës sapo të mbyllet sezoni. Deklarata e fundit ka sjellë shqetësim në klub, teksa është pritur...

Itali

Orë vendimtare për Interin. Të hënën e 20 majit skadon huaja që fondi “Oaktree” i ka dhënë numrit një të zikaltërve në vitin 2021....

Ligue 1

Milan Skriniar zgjodhi të thyejë raportet e tij me Interin dhe tifozerinë zikaltër, për t’u transferuar një vit më parë te Paris Saint Germain...