Merkato

Zyrtare, Teuta blindon krahun e majtë të mbrojtjes!

Mungonte vetëm zyrtarizimi por tashmë edhe ai ka ardhur. Alexandros Kouros, mbrojtësi i majtë 25-vjeçar i rritur si futbollist në Greqi ka firmosur kontratën që do ta lidhë me Teutën sezonin e ardhshëm. Futbollisti i lindur në Poliçan është prezantuar si afrimi i fundit i durrsakëve dhe do të nisë menjeherë stërvitjen me skuadrën e Bledi Shkëmbit për të qenë gati për pjesëmarrjen e Teutës në Kupat e Europës. Sezonin e fundit Kouros ka luajtur me skuadrën e ishullit të Korfuzit, Kerkyra në ligën e dytë të futbollit grek ndërsa nga fillimet e karrierës së tij e deri në sezonin 2017-2018 ka qenë e skuadrave të Superligës greke si Panionios, Atromitos, Iraklis e Apollon Smirnis. Kouros konsiderohet një vlerë e shtuar për mbrojtjen e Teutës dhe mund ti japë një ndihemesë të madhe në sezonin e ri. Pas Rustem Hoxhës dhe Blagoja Todorovskit, Kouros është afrimi i tretë i durrsakëve në këtë merkato.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency