Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kategoria Superiore

Zyrtare, Tirana firmos me portierin Gentian Selmani

Gentian Selmani është zyrtarisht pjesë e Tiranës.

Në një postim në rrjetet sociale, klubi “bardheblu” bën publike afrimin e portierit të Kombëtares.

Lexo edhe: 

Selmani do të jetë gardiani i portës së Tiranës për sezoni e ardhshëm, me portierin që kalon te kryeqytetasit pas eksperiencës te Laçi edicionin e fundit.

Lajme të tjera

La Liga

Eric Garcia u detyrua të largohej nga Barcelona këtë merkato teksa u transferua te Girona me anë të formulës së huazimit. Pasi debutoi me...

Legjionarët

30 mijë tifozë polakë në stadiumin ‘Wojska Polskiego’ të Varshavës, thërrasin në kor emrin e Ernest Muçit, i cili bëri një 70-minutësh për kornizë...

Kombëtare

Kushtojnë shtrenjtë flakadanët e hedhur në fushë në fillim të ndeshjes me Poloninë nga tifozët kuqezi, duke shkaktuar ndërprerjen e ndeshjes për disa minuta....

Kombëtare

Shtatori kuqezi sjell një rekord të ri për Shqipërinë edhë në renditjen botërore të FIFA-s. Falë barazimit në Pragë me Çekinë dhe fitores ekzaltuese...