IPKO Superliga

Zyrtare, tre lojtarë të Vëllaznimit përforcojnë Dukagjinin

Tre lojtarë të Vëllaznimit të Gjakovës i bashkohen Dukagjinit në IPKO Superligën e Kosovës.

Portieri Altik Muhaxhiri, mbrojtësi Ilir Syla dhe mesfushori me tipare sulmuese, Jeton Dushi, prej sot janë pjesë e skuadrës nga Klina.

Të tre këta lojtarë, siç dihet, për një kohë të gjatë ishin pjesë e skuadrës nga Gjakova, edhe gjatë kohës kur Vëllaznimi ishte ne Superligë. Duke llogaritur përvojën e tyre të gjatë ne futbollin e Kosovës, drejtuesit të Dukagjinit besojnë se do të japin kontribut të vyer për objektivat e skuadrës në elitën e futbollit kosovar.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency