La Liga

Zyrtare/ Unai Emery rikthehet në Spanjë, nënshkruan për 3 sezone me klubin e njohur

Vetëm pak muaj pasi u shkarkua nga pankina e Arsenalit, trajneri spanjoll Unai Emery gjeti një tjetër pankinë për të drejtuar, pasi nënshkroi një kontratë 3-vjeçare me skuadrën e Villarealit.

Këta të fundit e mbyllën sezonin në vendin e 5-të dhe do të luajnë në Europa League sezonin e ardhshëm, ndaj kanë vendosur t’ia besojnë pankinën një eksperti të këtij kompeticioni si Emery, që e ka fituar tre herë këtë trofe me Sevillan.

Gjatë karrierës së tij Emery ka drejtuar përveç andaluzianëve të Sevillas, edhe kampionët francezë të Paris Saint Germain dhe së fundi londinezët e Arsenalit, ku qëndroi për më shumë se një sezon dhe u shkarkua nëntorin e kaluar.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency