Kategoria Superiore

Zyrtare/ Vllaznia nënshkruan me një portier nga Maqedonia e Veriut

Klubi i Vllaznisë ka njoftuar sot se ka arritur akordin me portierin nga Maqedonia e Veriut, Andreja Efremov, i cili do të jetë pjesë e shkodranëve deri në fund të këtij sezoni.

Gardiani 27-vjeçar është federuar në listën e skuadrës B dhe sipas rregullores së FSHF-së, mund të luajë me skuadrën e parë menjëherë pasi të ketë debutuar me Vllazninë B.

Efremov ka një eksperiencë të madhe në kampionatin maqedonas, pasi më herët ka veshur fanellat e skuadrave si Renova, Rabotnicki, Metalurg Skopje, etj., ndërsa ka provuar edhe përvoja jashtë vendit, si me portugezët e Famalicaos dhe bullgarët e Lokomotivës së Sofies.

Kujtojmë që të premten Vllaznia u mposht nga Tirana pas një pasigurie të portierit të ri Alen Sherri, gjë që e evidentoi edhe trajneri Jonuz pas ndeshjes, ndërsa tani ky i fundit do të ketë në dispozicion edhe një portier me eksperiencë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency