Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kategoria Superiore

Zyrtare, Vllaznia prezanton Memellin dhe Shtubinën

Migen Memelli është trajneri i ri i Vllaznisë.

Ky lajm është bërë publik nga klubi shkodran në në një postim në rrjetet sociale, ku bën me dije se ishi i Skënderbeut do të marrë drejtimin e “kuqebluve” për sezonin e ardhshëm.

Lexo edhe: 

Drejtori Sportiv, Elvis Plori ka prezantuar Memellin në krye të stolit, ndërsa Ndriçim Shtubina merr postin e zëvendës trajnerit.

Lajme të tjera

Itali

Victor Osimhen mund të largohet nga Napoli që në janar. Kështu pretendojnë mediat italiane, duke trumbetuar se skandali në lidhje me sulmuesin është temë...

Futboll

Futbolli shqiptar sot është në zi. Është ndarë nga jeta në moshën 84-vjeçare legjenda e futbollit tiranas, Osman Mema, një nga përfaqësuesit më të...

Francë

Për arsye personale dhe në marrëveshje me Paris Saint-Germain, Gerard Precheur është larguar posti i trajnerit të ekipit të femrave. Në njoftimin e klubit...

Futboll

Federata Shqiptare e Futbollit ka arritur një tjetër sukses historik, duke sjellë për herë të parë në Shqipëri finalet e një turneu madhor ndërkombëtar...