Serie A

Zyrtare, Zapata qëndron në Itali, zbulohet skuadra e tij e re!

Cristian Zapata riniset nga Genoa. Mbrojtësi kolumbian ka ndërruar skuadër por jo kampionat pasi ka firmosur zyrtarisht me kuqeblutë nga Luigi Ferraris. Pasi i përfundoi kontrata me Milanin dhe nuk iu ofrua më rinovimi, 32-vjeçari mori një ofertë joshëse nga Genoa për të cilën nuk u mendua dy herë për ta pranuar. Zapata i cili ishte edhe i angazhuar me përfaqësuesen kolumbiane në Copa America, ka firmosur për 2 vite me skuadrën e presidentit Preziosi.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency