Boks

Zyrtare, zbulohet kundërshtari i legjendës Mike Tyson

Zërat e shumtë që qarkullonin prej kohës tashmë janë bërë realitet. Legjenda e boksit, Mike Tyson, kthehet në ring. Ish-kampioni absolut i peshave të rëndë do të sfidojë  Roy Jones Jr më 12 shtator në një duel ekzibicioni me tetë raunde.

“Iron Mike” e la të kuptohej pak muaj më parë se po përgatiste kthimin e madh, me anë të një video të shkurtër që u postua në profilin e tij në Instagram, ku shfaqej duke u stërvitur intensivisht nga trajneri i tij.

Në fund të viedos, Tyson iu drejtua kameras dhe shpalos objektivin: “U ktheva!” Takimi i tij i fundit në boksin profesionist, daton 15 vite më parë, pra që në 2005-n.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency