Lajme

Zyrtari i EULEX-it, i dha ndihmën e parë Vokrrit

Bengt Persson, një zyrtar i EULEX, është personi i parë që i ka dhënë ndihmën Fadil Vokrrit, pas infarktit në zemër, në një qendër fitnesi në Prishtinë.
Zyrtari policor i EULEX-it kishte qëlluar rastësisht në qendrën e fitnesit, kur kishte parë se Vokrrit i ishte komplikuar gjendja shëndetësore dhe kishte rënë pa ndjenja.

Indeksonline e ka kontaktuar zyrtarin suedez, i cili vetëm pas kontaktit me gazetarët e mësoi se kreu i Federatës Kosovare të Futbollit kishte ndërruar jetë.

“Ai ka ndërruar jetë!? Jam shumë i mërzitur që po e dëgjoj këtë lajm. Ishte pa ndjenja kur unë ndërhyra. Fillova ta ndihmoj dhe më pas nisi të marrë frymë. Pasi u duk se po i përmirësohej gjendja, unë e lash në duart e stafit mjekësor, të cilët e transportuan në spital. Sinqerisht, më vjen shumë keq. Ndihem i trishtuar”, ka thënë Persson.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top