La Liga

Zyrtarizimi i lamtumirës së Iniestës, pas finales së Kupës së Mbretit?

Andres Iniesta mund ta zyrtarizojë largimin nga Barcelona këtë fundjavë, pikërisht pas finales së Kupës së Mbretit me Sevillan, që do të zhvillohet të shtunën në orën 21:30.

E ardhmja e një prej futbollistëve më virtuozë në historinë e futbollit pritet të jetë në Kinë, ku “Don Andresin” do ta mbulojnë me ar. Mësohet se atij i është ofruar një kontratë 3-vjeçare me pagë 30 milionë euro në sezon.

Sipas Marcas, klubet e interesuara për shërbimet e tij janë Tianjian Quanjian dhe ChongqingDangdai, ndërsa “El Mundo Deportivo” nuk citon emra skuadrash, por këmbëngul në faktin se mesfushori ka kohë deri më 30 prill për të infrormuar klubin me të cilin e lidh një kontratë përjetë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency