Serie A

Zyrtarizohet data e përballjes Inter-Sassuolo dhe kalendari i 5 javëve të ardhshme të Serisë A

Liga e serisë A ka zyrtarizuar datën e ndeshjes Inter-Sasusolo, e shtyrë për shkak të infektimit të disa lojtarëve zikaltër me COVID-19 (D’Ambrosio, Handanovic, De Vrij, Vecino dhe dy pjesëtare të stafit teknik. Kjo ndeshje, që i përket javës së 28-të të Serisë A, do të zhvillohet më 7 prill, në orën 18:45. Në të njëjtën ditë dhe orë do të luhet edhe sfida e prapambetur, Juventus – Napoli. Janë përcaktuar edhe datat dhe oraret e ndeshjeve nga java e 30-të deri në javën e 34-t

Java 30

E shtunë 10 prill 2021 ora 15.00 SPEZIA-CROTONE

E shtunë 10 prill 2021 ora 18.00 PARMA-MILAN

E shtunë 10 prill 2021 ora 20.45 UDINESE-TORINO

E diel 11 prill 2021 ora 12.30 INTER-CAGLIARI

E diel 11 prill 2021 ora 18.00 ROMA-BOLOGNA

E diel 11 prill 2021 ora 20.45 FIORANTINA-ATALANTA

E hënë 12 prill ora 20.45 BENEVENTO-SASSUOLO

Java 31

E shtunë 17 prill 2021 ora 15.00 CROTONE-UDINESE

E shtunë 17 prill 2021 ora 15.00 SAMPDORIA-VERONA

E shtunë 17 prill 2021 ora 18.00 SASSUOLO-FIORANTINA

E shtunë prill 2021 ora 20.45 CAGLIARI-PARMA

E diel 18 prill 2021 ora 12.30 MILAN-GENOA

E diel 18 prill 2021 ora 18.00 TORINO-ROMA

E diel 18 prill 2021 ora 20.45 NAPOLI-INTER

Java 32

E martë 20 prill 2021 ora 20.45 VERONA-FIORANTINA

E mërkurë 21 prill 2021 ora 18.30 MILAN-SASSUOLO

E enjte 22 prill 2021 ora 18.30 ROMA-ATALANTA

E enjte 22 prill 2021 ora 20.45 NAPOLI-LAZIO

Java 33

E shtunë 24 prill 2021 ora 15.00 GENOA-SPEZIA

E shtunë 24 prill ora 18.00 PARMA-CROTONE

E shtunë 24 prill 2021 ora 20.45 SASSUOLO-SAMPDORIA

E diel 25 prill 2021 ora 12.30 BENEVENTO-UDINESE

E diel 25 prill 2021 ora 18.00 CAGLIARI-ROMA

E diel 25 prill 2021 ora 20.45 ATALANTA-BOLOGNA

E hënë 26 prill 2021 ora 18.30 TORINO-NAPOLI

E hënë 26 prill 2021 ora 20.45 LAZIO-MILAN

Java 34

E shtunë 1 maj 2021 ora 15.00 VERONA-SPEZIA

E shtunë 1 maj 2021 ora 18.00 CROTONE-INTER

E shtunë 1 maj 2021 ora 20.45 MILAN-BENEVENTO

E diel 2 maj 2021 ora 12.30 LAZIO-GENOA

E diel 2 maj 2021 ora 18.00 UDINESE-JUVENTUS

E diel 2 maj 2021 ora 20.45 SAMPDORIA-ROMA

E hënë 3 maj 2021 ora 20.45 TORINO-PARMA

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency