Ekskluzive/ Skuka transferimi më i shtrenjtë, Supersport mëson detajet e kontratës

Xhuliano Skuka nis aventurën e re në Francë, ku do të jetë pjesë e Metz. Sulmuesi dibran kaloi me sukses testet mjekësore mëngjesin e së hënës dhe më pas firmosi një kontratë për 3 vite e gjysmë. Supersport mëson ekskluzivisht detajet e kontratës, me Skukën i cili bëhet transferimi më i shtrenjtë nga kampionati shqiptar. … Vazhdoni me leximin e Ekskluzive/ Skuka transferimi më i shtrenjtë, Supersport mëson detajet e kontratës