Juve mposht bindshëm Sampdorian, prek titullin e 7 radhazi

Download WordPress Themes and plugins.Free Download Nulled WordPress Themes and plugins.Kur kanë mbetur edhe 6 javë nga fundi i kampionatit italain, Juventusi vijon marshimin drejt titullit të 7 radhazi. Bardhezinjtë mposhtën në shtëpi Sampdorian, me rezultatin e thellë 3-0, duke harruar eliminimin e hidhur në Madrid dhe çuar në 6 pikë diferencën me Napolin ndjekës … Vazhdoni me leximin e Juve mposht bindshëm Sampdorian, prek titullin e 7 radhazi