Connect with us

Hi, what are you looking for?

Këngëtarja italiane "masakrohet" në rrjetet sociale Këngëtarja italiane "masakrohet" në rrjetet sociale

Eliminatore

Këngëtarja italiane Ellynora ka përfunduar në qendër të kritikave në anglezëve, pasi dështoi totalisht në tentativën për të kënduar himnin anglez në ndeshjen e...

Champions League

Çështja Negreira pritet t’i shkaktojë pasojë të rënda Barcelonës. Klubi katalanas rrezikon pjesëmarrjen në sezonin e ardhshëm të Champions League. El Confidencial është e...

Champions League

Milan-Napoli është një nga duelet më të zjarrta në çerekfinalet e Champions League. Skuadra e Luciano Spallettit ndodhet në formë të shkëlqyer. Fitimi i...

Conference League

Një episod i pakëndshëm u regjistrua në minutat e fundit të ndeshjes së Conference League mes Sivasspor dhe Fiorentina të luajtur në Turqi. Mesfushori...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?