Connect with us

Hi, what are you looking for?

Atletikë

Atletikë, Luiza Gega nderon Shqipërinë! Ishte padyshim viti më i suksesshëm në karrierë për atleten shqiptare Luiza Gega. Ajo u shpall Kampione e Europës...

MotoGP

Moto GP në vitin 2022 dhuroi emocione dhe surpriza të shumta. Italia është ngjitur sërish në majën e Moto GP, pasi Francesko Bagnaia është...

MotoGP

Është mbyllur mes spektaklit dhe emocioneve Çmimi i Madh i Australisë në MotoGP, me Alex Rins që ia doli të triumfojë, teksa vlen të...

MotoGP

Aleix Espargaro është tmerruar gjatë provave të lira të MotoGP në ishullin Phillip. Ndërsa ishte me shpejtësi të madhe, spanjollit i preu rrugën një...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?