Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kategoria Superiore

Kukësi ndodhet në vendin e fundit të renditjes dhe misioni mbijetesë për verilindorët bëhet gjithnjë e më e vështirë javë pas jave. Skuadra kuksiane...

Kategoria Superiore

Kanë mbetur edhe pesë javë nga përfundimi i sezonit të rregullt në kampionatin “Abissnet Superiore” ku të gjitha skuadrat po luftojnë për objektivat sezonal....

Kategoria Superiore

Egnatia arriti që të fitojë 2-1 në ndeshjen e javës së 31-të me Partizanin, duke konsoliduar akoma dhe më tepër pozitën e saj në...

Kupa e Shqipërisë

Departamenti i Garave në FSHF ka përcaktuar datën, orën dhe stadiumin ku do të luhet finalja e madhe e Kupës së Shqipërisë për edicionin...

SONDAZH

Kush do të triumfojë në Premier League?