Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kupa e Italisë

Ngjyroset vjollcë gjysmëfinalja e parë e Kupës së Italisë mes Fiorentinës dhe Atalantës. Vendasit fituan 1-0 falë eurogolit të Rolando Mandragorës në pjesën e...

Kupa e Italisë

Për trajnerin e Juventus-it Massimiliano Allegri-n vendimet e arbitrave nuk duhen diskutuar, por duhen pranuar. Duke folur për mediet pas fitores 2-0 ndaj Lazio-s...

Tudor prezantohet te Lazio: Ishte vendim i lehtë, Sarri ka bërë punë të shkëlqyer

Kupa e Italisë

Pas humbjes 2-0 ndaj Juventus-it në takimin e parë të gjysmëfinaleve të Kupës së Italisë trajneri i Lazio-s, Igor Tudor ka shpresa që ekipi...

Itali

Juventus hodhi një hap të sigurt drejt finales së Kupës së Italisë duke qenë se mposhti Lazion me rezultatin 2-0. Bardhezinjtë e drejtuar nga...

SONDAZH

Kush do të triumfojë në Premier League?