Connect with us

Hi, what are you looking for?

Legjionarët

Myrto Uzuni është padyshim lojtari më në formë i Kombëtares së Shqipërisë. Beratasi u bë protagonist dhe në ndeshjen e javës së 32-të në...

Legjionarët

Myrto Uzuni gjeti sërish rrjetën në Spanjë me Granadën. Në ndeshjen që skuadra e tij fitoi në transfertë ndaj Albacete me rezultatin 1-2, sulmuesi...

Kombëtare

Jasir Asani është një nga risitë e listës së Sylvinhos për ndeshjen ndaj Polonisë. Kombëtarja shqiptare fillon duelet eliminatore të Euro 2024 përballë Polonisë...

Kombëtare

Atalanta fitoi 2-1 me përmbysje ndaj Empolit, sfidë të cilën Ardian Ismajli e nisi si titullar për skuadrën toskane. Por, ndeshja e mbrojtësit të...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?