Connect with us

Hi, what are you looking for?

Bundesliga

Xabi Alonso po përgatitet për një festë ku do të jetë protagonisti kryesor, pasi është arkitekti i një titulli që askush nuk e priste....

Bundesliga

Julian Nagelsman dhe Bajerni i Mynihut nuk u ndanë në mënyrën më të mirë, por sezoni i vështirë i bavarezëve mund të bëjë që...

17 maji ditë historike në Bundesliga, disa futbollistë bëjnë "coming out"

Bundesliga

17 maji i këtij viti do të jetë një ditë historike për Bundesligën gjermane dhe për futbollin botëror në përgjithësi. Mediet gjermane raportojnë se...

Bundesliga

Serge Gnabry ishte një ndër protagonistët e Bayernit në barazim 2-2 në Londër kundër Arsenalit, në takimin e parë çerekfinal të Champions League. 28-vjeçari...

SONDAZH

Kush do të triumfojë në Premier League?