Connect with us

Hi, what are you looking for?

Bundesliga

Alphonso Davies po e shijon në maksimum aventurën me Bayern Munchen, por jo aq shumë jetën larg futbollit dhe stërvitjeve të përditshme. Deklarata e...

Bundesliga

Thomas Tuchel mori drejtimin e Bayern Munich të premten, pas shkarkimit të trajnerit Julian Nagelsmann. Më pak se 24 orë nga zyrtarizimi i tij...

Bundesliga

Thomas Tuchel është prezantuar këtë të shtunë si trajner i Bayern Munich. Tuchel mori drejtimin e bavarezëve pas shkarkimit të Julian Nagelsmann ditën e...

Bundesliga

Thomas Tuchel është zyrtarisht trajner i Bayernit të Mynihut. Në fakt, lajmi i bujshëm mori dhenë mbrëmjen e së enjtes, por vetëm pasditen e...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?