Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kupa e Francës

PSG fitoi 4-2 përballë Nantes dhe shkon në kuotën e 63 pikëve në krye të renditjes. Lionel Messit i mjaftuan më pak se 12...

Kupa e Francës

Annecy është një emër ndoshta jo shumë i njohur për komunitetin sportdashës në Shqipëri. Por skuadra e këtij qyteti me një sipërfaqe prej 66.94...

Kupa e Francës

Olimpiku i Marsejës turpërohet në çerekfinale të Kupës së Francës nga ekipi i Ligës së Dytë franceze, Annecy. Koha e rregullt u mbyll në...

Kupa e Francës

Skuadra e Nante arrin të kualifikohet në gjysmëfinale të Kupës së Francës. “Kanarinat” ia dolën të mposhtnin 2-1 me përmbysje Lensin në “Stade de...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?
More Posts