Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futbollistët kundër trajnerit Futbollistët kundër trajnerit

Premier League

Shpërthimi i Antonio Contes kundër lojtarëve të Tottenhamit dhe vetë historisë së klubit, duket se nuk është pritur aspak mirë në dhomat e zhveshjes....

Angli

Pas golit në Europa League, Granit Xhaka gjeti sërish rrugën e rrjetës me Arsenalin, këtë herë në fitoren 4-1 të Arsenal ndaj Crystal Palace...

Xhaka gjen sërish golin

Premier League

Granit Xhaka gjen sërish golin dhe Arsenali vazhdon të fitojë e vrapojë drejt titullit kampion. Vetëm tri ditë pasi i shënoi Sportingut të Lisbonës...

Premier League

Antonio Conte e përjetoi keq barazimin 3-3 që Tottenham regjistroi në fushën e Southampton. Edhe pse ishin në avantazh të dyfishtë, Spurs nuk ia...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?