Connect with us

Hi, what are you looking for?

Man. City i bën 5 gola Lutonit dhe ngjitet në krye, fiton edhe Brentfordi i Strakoshës Man. City i bën 5 gola Lutonit dhe ngjitet në krye, fiton edhe Brentfordi i Strakoshës

Premier League

Manchester City bën mirë detyrat e shtëpisë, duke marrë një tjetër fitore, këtë herë me rezultatin e thellë 5-1 ndaj Lutonit dhe duke u...

Kosovë

Gafë e pafalshme e Arijanet Muric në Premier League. Portieri titullar i Kosovës, pjesë e Burnleyt në kampionatin më të bukur në botë, i...

Premier League

Arsenali pret Aston Villan të dielën, sfidë që duhet fituar me çdo kusht për të ruajtur vendin e parë në Premier League. Një test...

Premier League

Newcastle bën “poker” ndaj Tottenham në “St. James’ Park”, duke ruajtur ritmin pozitiv, ndërsa miqtë nga ana tjetër rikthehen te rezultati negativ. Vendasit zhbllokuan...

SONDAZH

Kush do të triumfojë në Premier League?