Connect with us

Hi, what are you looking for?

Atletikë

Familjarët e modeles së vrarë afrikano-jugore Reeva Steenkamp kanë zbuluar për herë të parë detaje të një konfrontimi tronditës në qelinë e burgut me...

Atletikë

Autoritetet xhamajkane vazhdojnë hetimin në përpjekje për të rikuperuar paratë që qindra klientë humbën në një mashtrim shumëmilionësh të kryer nga një ish-punonjës i...

Atletikë

Pushimi nga puna i menaxheri dhe përgatitja e padisë ishin masat e para të ndërmarra nga Usain Bolt kur mësoi se e kishim mashtruar...

Atletikë

Ukraina kërcënoi këtë të enjte se do të bojkotojë Lojërat Olimpike Verore 2024 që do të zhvillohen në Paris nëse atletët rusë dhe bjellorusë...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?