Connect with us

Hi, what are you looking for?

Itali

Çështja e së ardhmes së Adrien Rabiot vijon të jetë një temë e nxehtë te Juventus. Sipas raportimeve nga mediet italiane, francezi po reflekton...

Ish-drejtuesi i Milanit kritikon Maldinin

Serie A

Ish-drejtuesi i Milanit kritikon Maldinin. Massimiliano Mirabelli ka deklaruar se largimi me parametra zero i futbollistëve si Donnarumma, Kessie e Calhanoglu nuk është aspak...

Itali

Reparti që drejtuesit e Milanit duan të përmirësojnë në verë është sulmi. Siç raportojnë mediet italiane Rebic dhe Origi nuk kanë bindur, Ibrahimovic është...

Itali

Rrugët mes Napolit dhe Tanguy Ndombele duket se do të ndahen në fund të sezonit. Gjasat janë që ai të rikthehet te Tottenham, klubi...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?