Connect with us

Hi, what are you looking for?

Angli

Manchester United kualifikohet për në raundin gjysmëfinal të FA Cup. Në Old Trafford, “Djajtë e Kuq” mposhtën me shifrat 3-1 Fulham falë golave të...

FA Cup

Manchester City kualifikohet me goleadë në gjysmëfinale të FA Cup. Cityzens shkatërruan 6-0 Burnley-n, që nuk pati asnjë shans për të përballuar furinë e...

FA Cup

Manchester United në çerekfinale të FA Cup. “Djajtë e Kuq” mposhtën me përmbysje 3-1 në “Old Trafford” West Hamin në një sfidë emocionuese, sidomos...

FA Cup

Manchester City fitoi 0-3 përballë Bristol City dhe siguroi kualifikimin në çerekfinalet e FA Cup. Trajneri i Cityzens, Pep Guardiola arriti t’u “shpëtonte” pyetjeve...

Advertisement

SONDAZH

A besoni se Sylvinho do të ketë sukses në stolin e Kombëtares Shqiptare?